jQuery(document).ready(function( $ ){ });
+420 261 099 999 obchod@bitservis.cz

Jak komplexně zabezpečit IT infrastrukturu s efektivní a rychlou podporou?

FORTINET SECURITY FABRIC

V produktovém portfoliu společnosti Fortinet jsou desítky produktových řad zaměřených na end-to-end bezpečnost začínající od zabezpečení samotného koncového zařízení, přes přístupovou vrstvu (síťové přepínače a bezdrátové přístupové body), centrální firewall prvky (interní segmentační firewally), nástroje pro aplikační bezpečnost (aplikační firewally, nástroje pro ochranu před DDoS útoky), nástroje pro doručení aplikace (ADC), nástroje pro autentizaci uživatelů (centrální autentizační appliance), nástroje pro ochranu před pokročilými druhy hrozeb (sandboxing) a samozřejmě nástroje pro korelaci bezpečnostních incidentů (SIEM), ukládání logů a reporting a centrální správu.

NEZÁVISLÉ CERTIFIKACE TECHNOLOGIÍ FORTINET

Společnost Fortinet je známá svým dlouhodobě stálým hodnocením jako leader v řadě magických kvadrantů společnosti Gartner. Ještě cennější jsou však nezávislé certifikace, které vychází z reálných testů kvalit bezpečnostních funkcí technologií Fortinet.
Produkty značky FORTINET obdržely řadu významných ocenění, např. certifikace od společnosti NSS Labs, ICSA Labs a Virus Bulletin, FIPS 140-2, Common Criteria EAL2, EAL4+, certifikace pro IPv6 a ISO 9001.

TECHNICKÁ PODPORA FORTINET

Důležité je pro nás i poskytování technické podpory. Technická podpora (FortiCare) je nabízena v řadě variant (24×7) a lze ji rozšířit i na řadu prémiových služeb, mezi které patří např.:

  • Next Day Delivery Hardware Premium RMA add-on Service
  • 4-Hour Hardware Delivery Premium RMA add-on Service
  • 4-Hour Hardware and Onsite Engineer Premium RMA add-on Service
  • Secure RMA add-on Service.

A nutné je také zmínit to, že centrum technické podpory sídlí mimo jiné také v Praze, odkud se odbavují požadavky zákazníků z nejbližšího okolí.

BIT SERVIS je jedním z TOP partnerů společnosti Fortinet. Máte-li zájem o špičkové technologie, „best practices“ nasazení a reference, kontaktujte nás na telefonním čísle +420 261 099 999 nebo na email: obchod@bitservis.cz