jQuery(document).ready(function( $ ){ });
+420 261 099 999 obchod@bitservis.cz

Chraňte své cloudové aplikace pomocí nového F5 Cloud WAAP řešení.

Řešení F5 Cloud WAAP nejenže chrání aplikace, ale zároveň zajištuje jejich dostupnost a funkčnost!

Moderní cloudové aplikace jsou distribuovány v různých prostředích. Tradiční síťové, bezpečnostní a aplikační služby s nimi bohužel nedokážou držet krok. Proto je nezbytné, aby společně s moderními cloudovými aplikacemi byly distribuovány také síťové, bezpečností a aplikační služby. Jenom tak je možné zajistit požadovanou úroveň výkonu, ochrany a dostupnosti aplikací.

Za tímto účelem společnost F5 vytvořila jedinečnou distribuovanou cloudovou platformu, která poskytuje integrované cloudové sítě, bezpečnostní a aplikační služby ve 100% platformě SaaS – F5 Distributed Cloud Services. Jedním z případů užití této platformy je řešení známé pod zkratkou WAAP (Web Application and API protection).

Řešení F5 Cloud WAAP poskytuje účinnou ochranu aplikací, kterou nejen zjednodušuje, ale zároveň zajišťuje jejich dostupnost a funkčnost!

Řešení F5 Cloud WAAP v sobě spojuje to nejlepší z technologií F5 pro zabezpečení aplikací, a sice:

– ochranu aplikací prostřednictvím nejlepšího webového aplikačního firewallu, tedy F5 Advanced WAF;

  zabezpečení API pomocí automatického zjišťování a detekce anomálií založeného na strojovém  učení Volterry, které automatizuje celý proces hledání, zabezpečení a monitorování API;

  ochranu před boty, založenou na špičkové technologii F5 Shape AI; a

– globální distribuovanou ochranu proti DDoS útokům, a to i na té nejvyšší vrstvě L7 OSI modelu.

F5 je lídr v oblasti aplikačních služeb. Řešení F5 pro svoje kritické aplikace využívá více jak 25.000 organizací po celém světě. V ČR se na F5 spoléhají státní instituce a polostátní firmy provozující kritickou informační infrastrukturu státu, kraje, 8 z 9 největších bank, a dále například velké komerční firmy a největší čeští operátoři.

Chcete-li poznat F5 Cloud WAAP blíže, vyzkoušejte demo verzi v reálném čase: https://simulator.f5.com/s/waap/nav/start/0010/0.

K bezplatné zkušební verzi se můžete přihlásit pod tímto odkazem: https://www.f5.com/cloud/pricing.

A budete-li poté produktem F5 Cloud WAAP nadšeni stejně jako my, pak nás neváhejte kontaktovat!