jQuery(document).ready(function( $ ){ });
+420 261 099 999 obchod@bitservis.cz

Správa sítě

Správa sítě od profesionálů zaručí splnění náročných požadavků vašich uživatelů.

Správa sítě

Již 26 let společnost BIT SERVIS s.r.o. plní náročné požadavky mnoha klientů. Jsme odpovědný, zkušený, stále se vzdělávající tým nadšených lidí. S námi o vašem IT nebudete vědět! Vše bude funkční, dostupné a připravené dle vašich specifických požadavků. Jednoduché, že…?

Zajistíme pro vaši společnost pomoc při havarijním stavu 24/7/365, integraci nového HW a SW do sítě, rozšíření síťových prvků, konfiguraci, migraci a správu serverů, konzultace, jak za své peníze dostat to nejlepší IT, odborné poradenství vašich interních zaměstnanců, audit IT a další. Umíme efektivně monitorovat běh systémů, zálohovat, kontrolovat a obnovovat data, vymyslet zcela mobilní řešení, nebo poradit s cloudem. Naši specialisté se nejen doplňují, ale jsou i vzájemně zastupitelní.

 

 

 

 

 

Finančně výhodné

 

Držet si tým vyškolených IŤáků je pro menší společnosti značně finančně náročné. U nás platíte pouze za služby, které potřebujete.

Partnerství s interním IT

 

U menších společností přebíráme celé IT, u větších společností držíme specializovaný L3 support ve spolupráci s interním IT oddělením.

Dostupnost

 

Jsme stále dostupní, připravení zachránit provoz vašeho nefunkčního IT. Technici jsou vzájmně zastupitelní a zkušení.

Kvalita

 

Jsme odpovědní a spolehliví, technici jsou pravidelně školeni na nejnovější technologie. Přístup do moderního helpdesku je 24/7.

 

Cenové rozpětí

V následující tabulce najdete příklady cen za službu správy sítě. Vždy však ke kalkulaci přistupujeme individuálně, dle prostředí a požadavků klienta.

Spravujeme serverů

Spravujeme stanic

terabytů v cloudu

hodin správy/měs

Spokojení klienti