jQuery(document).ready(function( $ ){ });
+420 261 099 999 obchod@bitservis.cz

PARTNERSTVÍ S WHALEBONE

S radostí vám oznamujeme, že se naše společnost stala oficiálním partnerem společnosti Whalebone, s.r.o. 

Whalebone poskytuje plnou kontrolu a ochranu nad DNS komunikací a překladem, bez ohledu na jejich velikost nebo složitost. Většina organizací v rámci českého
a slovenského trhu v současné době stále nedisponuje přímou kontrolou nad DNS překladem, nemonitoruje DNS provoz a ani tuto komunikaci nijak nezabezpečuje. Přitom ve skutečnosti více než 90% malware využívá v rámci svého životního cyklu právě DNS překlad.

Jsme přesvědčeni, že partnerství se společností Whalebone je pro naše zákazníky velkým přínosem. Díky tomuto zabezpečení vám dokážeme poskytnout maximální ochranu.

 

Hlavní výhody

Díky Whalebone získáte schopnost řídit a monitorovat DNS překlad v interní síti z jednoho místa bez ohledu na použité aplikace. Současně tuto komunikaci zajistíte vůči hrozbám využívajícím zranitelnosti v DNS provozu. Nezáleží na tom, zda mluvíme o ochraně vůči kompromitaci e-mailové komunikace, ochraně vůči cíleným phishingovým kampaním nebo vůči škodlivému kódu na síťové úrovni.

 

Možnosti integrace

Řešení Whalebone bývá standardně integrované společně s různými provozními a bezpečnostními technologiemi, jako jsou Firewall, Active Directory, provozní monitoring, SIEM, log management, Anomaly detection system, Endpoint security apod.

 

Klíčové vlastnosti Whalebone

Okamžité nasazení – Jediná věc, kterou je třeba konfigurovat, jsou DNS překladače.

Nulové nároky na správu – Whalebone dokáže pracovat samostatně na základě nakonfigurovaných politik, v případě nedostatku interních kapacit zasílá automatizované reporty se zachycenými incidenty a hrozbami.

Vysoká dostupnost – je zahrnuta už v designu řešení, které navíc podporuje nasazení ve formě HA bez dopadu na cenu řešení.

Nezávislost na platformě – bez instalace agenta na koncový stroj funguje stejně pro všechny operační systémy.

 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.