jQuery(document).ready(function( $ ){ });
+420 261 099 999 obchod@bitservis.cz

Partnerství s F5!

S radostí Vám oznamuje, že společnost BitServis rozšiřuje své bezpečnostní portfolio o technologie společnosti F5. Jedná se o špičkové bezpečnostní řešení a nejlepší load balancer v odvětví.

F5 řešení je určeno všem, kteří provozují mobilní či webové aplikace. Pomáhá je udržovat v chodu, dostupné, chráněné a funkční.

Se svým Web Application Firewallem vyhrává společnost F5 světové soutěže a používá ho 95 % firem kótovaných na Londýnské burze, stejně jako téměř všechny velké banky, obchodní řetězce nebo mobilní operátoři v Evropě. Ty využívají hardwarové řešení pro velké korporace. Pod ochranou F5 funguje i řada středních a menších firem s jakoukoli aplikací přístupnou pro partnery či zákazníky, kterým nabízí virtuální edici či řešení do cloudu.

Podle Magic Quadrant, zpráv o průzkumu trhu publikovaných nezávislou IT poradenskou firmou Gartner, je společnost F5 se svým Web Application Firewall řazena podle posledních analýz mezi světovou špičku.

F5 řešení konkrétně:                                    

–  chrání aplikace před nejnovějšími hrozbami i proti sofistikovanějším typům DoS a DDoS útoků, a to i na nejvyšší vrstvě L7 OSI modelu;

–  poskytuje aplikacím jejich vysokou dostupnost, 24/7 se stará o to, že aplikace funguje;

–  chrání aplikace před únikem dat i výpadkům;

–  zrychluje načítání aplikací.

Portfolio produktů F5 aktuálně pokrývá takřka celou problematiku bezpečnosti – od síťového firewallu pro datová centra, přes ověřování a řízení přístupu uživatelů, až po sofistikované řešení pro detekci a zmírnění DoS a DDoS útoků na všech vrstvách OSI modelu, a to i na nejvyšší vrstvě L7 OSI modelu. Nedílnou součástí zajištění bezpečnosti je samozřejmě SSL šifrování. Tady je společnost F5 vnímána jako lídr.

Z F5 řešení mohou těžit velké i malé firmy, které berou svou bezpečnost vážně. 

Patříte-li mezi ně, neváhejte nás kontaktovat. Pomůžeme Vám ve všech fázích nasazování technologií F5, od konzultace návrhu řešení až po implementaci, testování, zaškolení a technickou podporu.