jQuery(document).ready(function( $ ){ });
+420 261 099 999 obchod@bitservis.cz

Microsoft 365

je s námi nástroj, který vám usnadní podnikání

Zajistíme bezproblémovou a bezpečnou migraci všech vašich dat. Spolupráce s vašimi kolegy nebyla nikdy jednodušší. Budete bezpečně sdílet svá data efektivně komunikovat a společně pracovat na projektech v MS Teams. Ať už jste v kanceláři, doma, nebo v zahraničí.

Microsoft Office 365 obsahuje kancelářské aplikace Word, Excel, PowerPoint a Outlook a ve spojení s výkonnými cloudovými službami jako OneDrive a Microsoft Teams umožňuje všem uživatelům vytvářet dokumenty a sdílet je odkudkoli a na libovolném zařízení. Díky špičkovému zabezpečení ušetříte za anti-spamová řešení.

Máme bohaté zkušenosti s Microsoft 365. Většina našich zákazníků již Microsoft 365 využívá. Pomůžeme vám se zprovozněním účtu a  základním nastavením. Dále vám pomůžeme s migrací emailů z lokálního emailového serveru do Cloudu, s migrací dat z lokálního sdíleného úložiště do existující struktury SharePointu online, nebo s celkovou správou vašeho Microsoft 365 účtu. Zkrátka se vším – od A do Z.

V rámci konzultace dokážeme poradit, jak si správně vytvořit strukturu v SharePointu online, nebo Microsoft Teams a s jeho nejefektivnějším využitím. Zároveň nabízíme školení zaměstnanců a administrátorů v rámci migrace emailů, dat, nebo jako samostatné školení na konkrétní produkt Microsoft 365.

Pro ideální cenové řešení přímo pro vaši společnost nás prosím kontaktujte přes tlačítko níže.

 

microsoft m365