jQuery(document).ready(function( $ ){ });
+420 261 099 999 obchod@bitservis.cz

Nový LOGmanager AGENT je tu! 

Nový AGENT je na světě. Reaguje na potřeby zákazníků a přináší nové funkce, které zákazníci vyžadují. Je bezpečnější, výkonnější a flexibilnější, a přitom stále radikálně jednoduchý

Bezpečnost na prvním místě 

Iniciální komunikace mezi LOGmanager serverem a AGENTEM probíhá pomocí TLS 1.2, po navázání spojení pak vše běží po TLS 1.3. Je zde možnost nadále využít validování SSL certifikátu a tím posunout bezpečnost ještě o kousek dál. 

K bezpečnosti se také váže nová schopnost AGENTA sbírat logy i mimo doménové počítače. Pomocí Windows registrů můžete přinutit AGENTA odesílat logy na libovolný LOGmanager. Díky této volbě tak máte jistotu, že se do LOGmanageru dostanou logy ze všech podporovaných zařízení (zálohovací servery, průmyslové nebo nemocniční systémy). 

Výkon 

Nový LOGmanager AGENT zvládne až neuvěřitelných 3000 logů za sekundu a přitom nový AGENT nesebere z operačního systému mnoho prostředků, v praxi se pohybuje u vytížení cca 50mgb RAM a 0,1 % CPU. 

Spolehlivost 

Co se spolehlivosti týká, největším přínosem jsou komponenty, na kterých je nový LOGmanager AGENT založený. Nový AGENT podporuje Elastic Winlogbeat a Filebeat. Ověřené a spolehlivé komponenty, které je možné do budoucna doplnit o další. 

Blockly 

Díky Blockly, vizuálnímu programovacímu jazyku, můžete nepodstatné logy zahazovat přímo na zařízení, kde je nový LOGmanager AGENT nainstalovaný. 

Nebo naopak můžete využít Blockly k tomu, abyste přeposlali na LOGmanager jen konkrétní logy, které pro vás mají hodnotu. 

 Vylepšený sběr logů nejen z textových souborů 

V souvislosti se sbíráním logů z textových souborů přináší LOGmanager AGENT možnost aplikování šablon na konkrétní textový soubor. Díky aplikaci šablony bude LOGmanager schopen také logy správně parsovat/zpracovávat. 

Další důležitou částí konfigurace AGENTA je schopnost filtrovat logy událostí z Microsoft Event View (Prohlížeč událostí).  

A to není vše! 

Centrální správa z GUI LOGmanager, možnost nasazovat agenty pomocí GPO, přidávání vlastních tagů/značek, automatická aktualizace agentů a mnoho dalšího. 

Udělejte s námi krok vpřed a vyzkoušejte LOGmanager ZDARMA!