jQuery(document).ready(function( $ ){ });
+420 261 099 999 obchod@bitservis.cz

Pravděpodobnost kybernetického útoku roste!

FortiMail je bezpečnostní produkt, který stojí za Vaší pozornost!!

Na aktuálně zvýšenou pravděpodobnost kybernetických hrozeb je potřeba reagovat spolehlivými bezpečnostními produkty. Mezi ně patří mimo jiné i FortiMail od společnosti Fortinet, světového lídra v oblasti síťové bezpečnosti.  

FortiMail je špičková zabezpečovací e-mailová brána/gateway pro zasílání a příjem zpráv. Jedná se o zařízení, které chrání emailový server proti spamu, malwaru a dalším e-mailovým hrozbám. FortiMail je nepostradatelný zejména pro společnosti, které z důvodu citlivosti dat stále preferují on-premise řešení.

Inteligentní antispam 

S FortiMail můžete zabránit tomu, aby byl váš systém i lidské zdroje zahlceni nevyžádanou poštou. V příchozím směru FortiMail efektivně blokuje spam a malware. Jeho filtr příchozí pošty zlikviduje spam a malware dříve, než dojde k odeslání zprávy, na úrovni TCP spojení. V odchozím směru kontroluje jednotlivé zprávy tak, aby nedošlo k zařazení vašeho systému do blacklistu. FortiMail umožňuje dynamicky i staticky kontrolovat jednotlivé uživatele, vlivem čehož získáte kompletní kontrolu nad bezpečnostními politikami a uživateli. FortiMail poskytuje Identity – Based Encryption(IBE), kterou lze použít pro bezpečné doručení zpráv (metoda push nebo pull). 

Vysoký výkon a bezkonkurenční flexibilita 

FortiMail systémy poskytují vysoký výkon (kontrolují až 1,3 miliónů e-mailů za 1 hodinu) při směrování e-mailových zpráv a jejich zabezpečení před spamem. K tomu používají vysoce účinné antispamové filtry. Spolu s FortiGuard real-time antivirovou a antispamovou technologií s pravidelnou aktualizací tak FortiMail představuje extrémně rychlou a přesnou platformu pro zabezpečení zasílání a příjem zpráv, které nebudou omezovat uživatele při jejich každodenní práci.  

Tři režimy nasazení 

Všechny e-mailové servery na trhu se nasazují v serverovém režimu, některé i v gateway režimu. Fortinet je jedinou společností, která nabízí i transparentní režim. Tři možné režimy nasazení zajišťují maximální přizpůsobivost a minimalizují tak nutnost změny stávající infrastruktury nebo výpadky služeb. 

Finanční výhodnost 

Široký výběr podle výkonu, úložného prostoru a fyzického provedení vám umožní vybrat zařízení, které přesně odpovídá vašim požadavkům.

Vylepšete svoji IT bezpečnostní infrastrukturu o FortiMail řešení! Kontaktujte nás!