jQuery(document).ready(function( $ ){ });
+420 261 099 999 obchod@bitservis.cz

Dotace

Dotační projekt dokončen

V rámci schváleného dotačního projektu v rámci Evropských fondů pro regionální rozvoj byla k datu 30.9.2015 uzavřena realizace projektu – Vytvoření SW produktu reg.č.: CZ.2.16/3.3.00/22539. V měsíci říjnu 2015 společnost sestavila závěrečnou monitorovací zprávu a projekt byl formálně uzavřen.

Cílem projektu byl vývoj programového vybavení pro řízení životního cyklu obchodních a servisních zakázek. Programové vybavení pokrývá workflow zakázky od předprodejních aktivit, přes realizaci a navazující servis, případně smlouvu o správě – Maintenence. Aplikace slouží jako SW pro interní řízení i jako produkt pro další prodej.

Zvolenou vývojovou platformou je Microsoft Dynamics NAV. Řešení na této platformě bylo současně doplněno komplexním řešením firemního portálu a mobilní aplikací pro chytré telefony.

Uživatel (obchodní zástupce, systémový specialista, dispečer servisních zakázek a management) má tak na výběr mezi třemi platformami. Řešení poskytuje integrovaný systém úkolování, správy dokumentů a dokumentace probíhajících projektů a zakázek.

SW má silnou vazbu na aplikace řady MS Office a jeho využití povede ke zlepšení řízení projektových zakázek a zvýšení produktivity práce. V neposlední řadě  zajistí zákazníkům pohodlný přístup k informacím o zakázkách na úrovni současných požadavků trhu.

Více informací na adrese www.oppk.cz